Jasmina Alagič má za sebou návštevu svojho dvorného kaderníka Janka Molnára, ktorý sa postaral o to, že sa jej svetlejší krátky strih stal minulosťou. Temperamentná moderátorka sa totiž pochválila tmavšími vlasmi, siahajúcimi pod plecia. Koruna krásy ale nebola jediná vec, ktorú si fanúšikovia na brunetkiných fotografiách všimli – zaujali ich aj údajne väčšie pery. Žeby podstúpila Jasmina nový zákrok?

Mamina polročného Sanela ohuruje novým imidžom, za ktorý si od fanúšikov vyslúžila množstvo komplimentov. Ako to už ale býva zvykom, Jasminu neobišli ani negatívne reakcie, pričom viacerí ľudia si okrem zmenených vlasov všimli i to, že má Rytmusova manželka iné pery. Väčšie.

,,Vlásky pekné, pery až moc vidno od posledných príspevkov, že sú dopichnuté. Už to nie si ty, tak jemne prirodzená. Vyzeráš ako Káčer Donald ako ostatné napichané baby, škoda,” odkázala moderátorke jedna z jej obdivovateliek. Záporne ladené komentáre ohľadom úst si všimla aj samotná Jasmina, ktorá mala potrebu uviesť veci na pravú mieru.

,,Ja mám pociť, že to je len taká fotka. Lebo naozaj nie sú väčšie alebo dačo. Možnože to uvidíte aj z videí alebo tak nejak, neviem, či sa vám zdajú byť nejaké extrémne veľké,” krátko po zverejnení premeny sa známa influencerka prostredníctvom videa, ktoré nájdete na konci článku, prihovorila sledovateľom na Instagrame. Svojimi slovami však všetky tvrdenia o tom, že si v nedávnej minulosti nechala napichať pery, nevyvrátila.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic