Štedrý deň nám už pomaly, ale isto klope na dvere. Týždeň pred zahájením najkrajších sviatkov v roku sme tak z každej strany obklopovaní vianočnými piesňami, ktoré nám majú navodiť tú správnu atmosféru. Najnovšie sa o slovo prihlásil kontroverzný spevák Martin Jakubec, ktorého novinku si jednoducho nemôžete nechať ujsť!

Známy milovník žien len prednedávnom sľúbil lásku jedinej vyvolenej Božanke Verešovej. Na Slovensku tak zrejme niet udalosti, ktorá by v poslednom období vyvolala väčší rozruch. Zamilovaná dvojica si momentálne užíva obrovskú pozornosť médií, pričom práve Martin sa z tejto slávy snaží vyťažiť absolútne maximum a upozorňuje na seba na každom kroku.

martin jakubec

Po škandáloch a trápnych fiaskach sa však konečne vracia k tomu, čo je skutočným poslaním jeho kariéry. Spevák sa tak znovu pokúša osloviť široké publikum novou piesňou, ktorá má byť podľa jeho prezentácie príjemným nostalgickým pripomenutím Vianoc z našich detských čias.

V novej verzii hitovky s názvom Zima na saniach je, samozrejme, hlavným hrdinom samotný umelec, ktorý sa veselo naladil v štýle legendárneho Mrázika. Vo videoklipe z prostredia zasneženého lesíka si to nadšený Jakubec razí na saniach, pričom sem tam sa vo videu objavia aj usmiate malé deti či rozkošné zvieratká. Hoci sa vianočný klip zatiaľ podľa komentárov od ľudí nestretol s veľmi pozitívnou odozvou – extravagantnému hudobníkovi to zrejme vôbec neprekáža a je vidieť, že natáčanie svojského diela si užil štýlom sebe vlastným. Tak čo, ide podľa vás o vianočný hit či shit?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jakubec

Absolútna novinka od Martina Jakubca

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube, Facebook/MartinJakubec