Každoročne sa vo svetovom šoubiznise šíria najnovšie módne trendy, ktoré mnohé známe hviezdy nasledujú, iné ich dokonca vytvárajú. Po herečke Kristen Stewart, ktorá svet šokovala chlapčenským zostrihom, sa podobnou frizúrou pochválila ďalšia obľúbená tvár. 

Mnoho populárnych žien vo svetovom šoubiznise sa pýši krásnymi dlhými vlasmi, no spomedzi nich vyčnievajú aj také dámy, ktoré sa nebáli podstúpiť výraznú zmenu a nechali sa radikálne ostrihať. S chlapčenským účesom sa na verejnosti ukázala nielen televízna tvár Amber Rose, nadaná speváčka Halsey, Miley Cyrus, ale aj herečky Emma Watson a Kristen Stewart. K týmto celebritkám sa po novom pridala už aj samotná spevácka hviezda svetového formátu, Katy Perry.

Speváčka je po rozchode s hercom Orlandom Bloomom ako utrhnutá z reťaze a v pomerne krátkych časových intervaloch mení svoju hrivu na kratšiu a kratšiu. Najprv sa odfarbila na blond, potom si svoje vlasy nechala radikálne ostrihať a pýšila sa zostrihom á la Miley Cyrus. Aj toto slušivé mikádo je však dnes už minulosťou. Svetová megastar sa totižto rozhodla, že si ho dá ešte viac skrátiť, no so svojim novým účesom pôsobí doslova ako muž. (Justin Bieber style?) :)

Novou frizúrou sa stihla fanúšikom pochváliť aj na sociálnej sieti, kde ukázala svoje ultra kratučké zosvetlené vlásky. Verní fanúšikovia Katy však majú na vlasy speváčky rôznorodé názory. V komentároch ju nielen pochválili, no našli sa aj takí jedinci, ktorí ju dokonca prirovnali k Eminemovi, Justinovi Bieberovi alebo už spomínanej Kristen Stewart.

Katy v posledných týždňoch ohurovala v tomto zostrihu

V súčasnej dobe sa pýši ešte kratšími vlasmi!

Foto: Instagram, YouTube