Fantázii sa medze nekladú a v kozmetickom priemysle to platí dvojnásobne. Zahraničné nechtárky nasledujú nový módny trend v originálnej manikúre, aká búra všetky predsudky. Zaujímavý dizajn oslovuje aj celebrity, u nás si ho stihla obľúbiť napríklad Dominika Cibulková.

Krásne a pestované pazúriky sú snom takmer každej ženy. Keď sa k tomu ešte pridá unikátna a skvele zvládnutá manikúra, môžete vyraziť do ulíc ako neodolateľná femme fatale.

Pokiaľ sa túžite držať najnovších trendov, túto farbistú novinku by ste určite nemali opomenúť. Hitom tohtoročnej sezóny sa stávajú dúhové kreácie s kombináciou viacerých odtieňov na jednom prste. Základom je, aby nebol nalakovaný celý povrch nechta a farebné variácie čo najviac zažiarili.

Zvoliť si môžete z viacero tvarov – v ponuke sú bodky, vlnky, čiarky alebo čokoľvek, čo sa vám páči. Pestrému trendu prepadla napríklad bývalá tenistka Dominika Cibulková, veľmi dobre známa svojou vášňou pre módne vychytávky. Pozrite sa, aký dizajn sa momentálne teší najväčšej obľube!

manikúra

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

duhová manikura

Zdroj|Foto: Instagram/nailartbysig, Domicibulkova