Medzi dlhoočakávané romantické filmy roku 2017 patrí rozhodne fantasy muzikál Kráska a zviera v hlavnej úlohe s nádhernou Emmou Watson. Tvorcovia filmu sa však tentokrát prekonali a okrem úžasného príbehu ukázali aj niečo viac. 

Nový trailer k filmu Kráska a zviera vás rozhodne vtiahne do príbehu- romantická a nádherná Belle je väznená zlým zvieraťom, ktoré však postupne odkrýva svoju pravú tvár a Bella sa začína pomaly zamilovávať do svojho väznitela, z ktorého sa vďaka jej láske stáva princ.

Tvorcovia filmu však tentokrát pripravili pre fanúšikov aj malé prekvapenie v podobe hudobného sprievodu k filmovému traileru. Oficiálne finálne video, ktoré vyšlo 30. januára, naspievala dvojica slávnych spevákov Ariana Grande a John Legend. Ich pieseň graduje priamo úmerne s príbehom a dotvára tak dokonalé pozadie. Nový trailer rozhodne posunul naše očakávania na tú najvyššiu úroveň!

Foto: Instagram, newhdwallpapers.in | Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.