Vášnivý oheň, krásna žena a vážna tvár ,,vyrovnaného“ rapera. Po neveľmi ohromujúcej skladbe ,,Prázdna“ prichádza Rakby s ďalším singlom ,,Vyrovnaný“, v ktorom sa venuje duchaplnejšej a hlbšej téme, na aké ste v prípade tohto rapera zvyknuté. Nečakajte žiadnu diskotékovú odrhovačku, ktorou budú zaplavené letné žúrky, ale seriózny počin, do ktorého si prizval aj krásnu výpomoc! 

Raper Rakby tentokrát stavil na tému z reálneho života a na pomoc si prizval krásnu Virginiu Buberníkovú, známu zo Superstar 2013. Tá svojimi krivkami poteší najmä mužské publikum. Okrem nej na skladbe spolupracovali aj gitarista a producent Samuel Kovacs a saxofonista Mário Belák. Všetci muzikanti dodali skladbe zaujímavý nádych a dlhší inštrumentálny koniec by ste v skladbe rapera rozhodne neočakávali.

Väčšia časť videoklipu je vsadená do priestorov opusteného skladu, ktorému dominuje zapálený oheň, znázorňujúci deštrukciu a úpadok našej spoločnosti. Práve ten dodáva klipu zvláštny náboj. Tiež ste sa zamysleli nad tým, čo znázorňuje zem plná kameňov, po ktorej kráča Virginia? Vystihuje tým podstatu života, ktorý nie je prechádzka ružovou záhradou a nie vždy v ňom svieti slnko, čo v závere ukazuje aj dážď. Ten je stelesnením požehnania a nádeje na lepší zajtrajšok.

A čo nám prezradil sám raper o priebehu natáčania? „Počas natáčania bol celý štáb tak emotívne nasadený do atmosféry klipu, že sme to trošku prehnali s benzínom. Našťastie sa nikomu nič nestalo, až na pár popálenín na rukách. Ale to je daň za pekný vizuál. Ďalšiou zaujímavosťou je, že do scény s Virginiou sme spotrebovali 40 litrov mlieka. Moc jej ale nechutilo a párkrát sa ním pri scéne, kde sa ponára, začala dusiť. Nakoniec to zvládla a na to, že je to jej prvý videoklip, sa chovala ako úplná profesionálka.“ Ale dosť bolo rečí, pozrite si videoklip.

Foto: Facebook | Video: Youtube