Rukami známeho slovenského fotografa Braňa Šimončíka, manžela Tamary Šimončíkovej Heribanovej, už prešlo mnoho populárnych tvárí vrátane veľkých svetových hviezd. Nedávno sa dokonca pred jeho objektív postavila naša prezidentka Zuzana Čaputová – výsledok je famózny!

Zuzanu Čaputovú nám ako prezidentku závidí mnoho krajín, ktoré by taktiež na poste hlavy štátu radi uvítali tak inteligentnú, rozhľadenú, empatickú, distingvovanú a v neposlednom rade nádhernú dámu, akou je ona. Práve blondínkinu oslnivú krásu sa podarilo dokonale zachytiť uznávanému fotografovi Braňovi Šimončíkovi.

Nakoľko Braňo pracuje pre portugalské verzie prestížnych lifestylových magazínov Vogue a GQ, v jeho portfóliu fotiek sa nachádzajú naozaj rôznorodé ženy. Okrem toho, že sa manžel spisovateľky Tamary Šimončíkovej Heribanovej môže pochváliť pikantnými kúskami so svetovou mega hviezdou Sharon Stone, najnovšie sa k najvzácnejším záberom rozhodne pridáva čiernobiely portrét Zuzany Čaputovej. Naša vysmiata prezidentka na ňom doslova žiari, pričom by sme jej pokojne tipovali okrúhlu tridsiatku. :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/branislavsimoncik, zuzana_caputova