Tmavovlasá Vierka, ktorú poznáte ako odmeranú nevestu zo šou Svadba na prvý pohľad, sa rozhodla fanúšikom priblížiť prostredníctvom Instagramu, kde odpovedala na niekoľko otázok ohľadom jej potencionálneho partnera. 

Navzdory tomu, že učiteľka tanca z Ružomberka si s amatérskym hercom Michalom nesadli, sú dnes dobrými priateľmi, ktorí naďalej udržujú kontakt. Iskra však nepreskočila ani po dlhej dobe od nakrúcania.

Fanúšikov baristky zaujímalo, či sa v jej živote objavil niekto nový, na čo síce priamo neodpovedala, no jej reakcie sú veľmi zaujímavé. Keď sa takáto otázka vyskytla po prvýkrát, Vierka pridala len snímku seba s tromi srdiečkami.

,,Našla si už spriaznenú dušu?“ zaznelo druhý raz. ,,Verím, že áno,“ napísala v instastories ku krátkemu videu, kde do kamery posiela bozk. Okrem toho sledovateľom prezradila, či existuje typ mužov, ktorí jej imponujú.

,,Nemám typ. To jednoducho človek musí cítiť, že je to človek, s ktorým chce byť a zdieľať spoločný život,“ uviedla kráska, o ktorej sa na základe jej predošlých odpovedí nedá veľmi odhadnúť, či je ešte stále slobodná.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/viera_ondrejkova | Foto: Instagram/viera_ondrejkova, TV Markíza