Víťazka tohtoročnej Superstar, Tereza Mašková, prežila počas súťaže veľmi ťažké časy – v tomto období sa rozišla so svojim priateľom, čo jej úplne zlomilo srdce. Aj keď udalosť nemala žiaden vplyv na spevácky výkon a jej víťazstvo nebolo ani na chvíľu ohrozené, rany na duši sa len tak ľahko nezahojili.

Tereza je v jednom kole – o víťazku speváckej súťaže je obrovský záujem, a tak sa táto ružová kráska ani na chvíľu nezastaví. Plní si svoj sen a naberá nové kontakty. Otvorilo sa pre ňu veľa nových dverí plných nových ľudí. Nenašiel sa v nich však niekto, kto by sa do speváčky zaľúbil?

Našiel. Tereza s úsmevom priznáva, že na scéne je nie jeden rytier, ktorý je ochotný bojovať o jej priazeň. Ako však prezradila pre portál Extra.cz, kľúčik od jej srdca má stále jej bývalý priateľ, s ktorým chodila približne rok a pol. „Sú to asi dva mesiace, čo nie sme spolu. Zatiaľ nikoho nového nie som schopná prijať“.

„Dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš“ Tereze asi nič nehovorí. Bola by ochotná vzdať sa celej armády nápadníkov pre toho jediného? „Je to citlivé a nechcem o tom hovoriť,“ vyhýba sa odpovedi, no nepopiera. S bývalým partnerom sú kamaráti a ich vzťah sa postupne ustálil, no speváčka sa stále necíti dobre. Darmo, liekom na takúto silnú lásku bude len čas – veľa času.

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram