Po tom, ako pred pár dňami praskla informácia o čerstvom vzťahu medzi prezidentkou Zuzanou Čaputovou a jej bývalým poradcom Jurajom Rizmanom, záujem o súkromné pikošky o dvoch popredných osobnostiach narastá. Úradujúca hlava Slovenskej republiky je síce v tejto oblasti na slovo skúpa, no jej drahá polovička sa uchyľuje k čoraz otvorenejším vyjadreniam…

45-ročný občiansky aktivista stojí po boku slávnej političky už niekoľko rokov. Ich vzájomné puto však prednedávnom prerástlo do hlbších rozmerov, keďže to bol práve Rizman, kto oficiálne potvrdil exkluzívny vzťah s pani prezidentkou.

prezidentka priatel

Hoci sa spočiatku zdalo, že z hlavných aktérov už zaujímavé informácie zo súkromia nik nevytiahne, predsa len sa to podarilo. Niekdajší Čaputovej kolega sa totiž kvôli zabráneniu ťahania pracovných záležitostí do osobného života nielenže vzdal lukratívneho postu v prezidentskom paláci, ale zároveň odhalil, čo ho na vždy usmiatej blondínke najviac uchvátilo.

Týmto si prezidentka získala jeho srdce

„Je to múdra a krásna žena. Obdivujem jej ohromný optimizmus a energiu,“ Rizman prezradil pre portál Pluska. Zároveň neváhal potvrdiť, že o romániku dobre vedia aj prezidentkine dve dcéry, ktoré vraj maminho nového priateľa bez problémov prijali.

„Myslím, že s nimi mám kamarátsky vzťah. Ak dovolíte, deti sú však presne jedna z tých častí nášho súkromia, ktorú chceme udržať čo najviac mimo pozornosť médií,“ zdôraznil úspešný poradca, ktorý sa vraj na rolu partnera pani prezidentky cíti byť pripravený a citlivé informácie zo zákulisia ich lásky viac na pretras verejnosti ťahať nemieni. ,,Budem sa snažiť o to, aby náš vzťah ostal čo najviac súkromnou záležitosťou,” uzavrel.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Juraj Rizman

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/Juraj_rizman_sk