Lámač ženských sŕdc z prvej série šou s názvom Slovensko hľadá Superstar sa netajil tým, že by si po svojom boku vedel konečne predstaviť rovnocennú partnerku s podobnými záľubami, aké má on. Žeby sa mu konečne pošťastilo?

Tomáša Bezdedu (32) si väčšina ľudí pamätá po boku blonďavej moderátorky Adely Banášovej (37), keď v roku 2004 tvorili jeden z najznámejších párov na televíznych obrazovkách. Ich romantickej rozprávke však po čase odzvonilo a z Banášovej sa stala pani Vinczeová, zatiaľ čo sklamaný finalista zostal takpovediac na ocot. Alebo nie?

Staromládeneckého života má už po krk. Tomáš len nedávno priznal, že mu v živote chýba žena, ktorú by mohol milovať. „Mám 32 rokov a už skrátka chcem nejakú, s ktorou si budem rozumieť, zafunguje aj chémia, budem zamilovaný, ako som bol voľakedy – a budem sa na ňu tešiť,“ predniesol v rozhovore, ktorý si môžete celý prečítať >>>TU<<<.

Ako sa však zdá, hľadať už viac nemusí. Na jeho sociálnych sieťach sa totiž začali objavovať príspevky s aktuálnou hviezdou štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome Ivanou Regešovou. „Milí kamaráti, úvodom tohto postu by sme Vám chceli oznámiť,… že sme v Soho,“ zavtipkoval spevák pod fotografiou, z ktorej vyžaruje šťastie a pohoda.

Foto: Instagram, Facebook