Majk Spirit, vlastným menom Michal Dušička, má zrejme slabosť na modelky. Okrem toho, že je verným futbalovým a hokejovým fanúšikom, očividne holduje aj krásnym ženám. Navštevuje prestížne modelingové súťaže, na ktorých si vychutnáva prítomnosť tých najkrajších slečien. 

Známe sú i Spiritove pletky s modelkami či playmatekami. Už dávnejšie sa na verejnosti prepieral Michalov vzťah s playmate Zuzanou Plačkovou. Približne pred rokom bol raper pristihnutý v Dubaji s rovnako obdarenou Miss Európskej únie 2006 Silviou Kováčovou. Dvojica síce vzťah nepotvrdila, no príliš veľa vzácnych náhod nasvedčovalo tomu, že raper a silikónová kráska sú spolu.

Po roku sa opäť špekuluje o ďalšom romániku, ktorý by mal Spirit tentokrát „absolvovať“ s modelkou a moderátorkou Soňou Skoncovou. Na Instagrame totiž hudobník zverejnil fotografie z Ameriky, na ktorých v objatí pózuje s krásnou brunetkou. V tomto prípade však nejde len o jednu či dve fotky, ale o sériu snímok, ktoré každý zvlášť zverejnil na svojom profile. Byť v rovnakom čase a na rovnakom mieste už nie je náhoda a jednoznačne to vysvetľuje, že dvojica spolu strávila v Kalifornii a Las Vegas oveľa viac času, než jeden večer po koncerte.

V minulosti dvojica fungovala aj pracovne. Do klipu k pesničke s názvom „Se*y“ si totiž Spirit prizval bývalú missku, ktorá v ňom ukázala na obdiv svoj pestovaný zadok.

Fanúšikovia sa na Instagrame vyjadrujú k potenciálnemu páru veľmi pozitívne. Niektorí zvedavci sa pýtajú, či sú títo dvaja spolu, iní prejavujú komplimenty, že im to spolu pristane a tvrdia, že by z nich bola pekná dvojica. Ako to teda v skutočnosti je? Sú Majk a Soňa spolu?

Fotografie z Ameriky

Pracovná fotografia z minulosti

Zdroj: Instagram, Youtube