Slovenský špoubiznis má zrejme nový pár a mala by ho tvoriť mladá herecká dvojica. Nežnejšiu polovičku nového hereckého páru, kedysi spájali aj s moderátorom Viktorom Vinczem!

Len pred pár dňami utíchol veľký boom ohľadom zásnub Adely Banášovej a Viktora Vinczeho. Konečne tak dostanú pred verejnosťou priestor aj iné šoubiznisové dvojice. Tou najčerstvejšou z nich je s najväčšou pravdepodobnosťou herecká dvojica Mária Havranová a Adam Jančina. Všetko nasvedčuje tomu, že mladí hereckí kolegovia tvoria pár.

Mária Havranová.

Mária Havranová je z tejto dvojice jednoznačne známejšia. Preslávila sa najmä svojím učinkovaním v seriáli Kukučka a neskôr vďaka Viktorovi Vinczemu. Práve ona totiž bola pred pár mesiacmi označovaná za jednu z možných nových priateliek známeho moderátora. Tieto zvesti sa nepotvrdili a ako všetci vieme, Viktor je dnes už zasnúbený s Adelou Banášovou. Mária však smútiťi rozhodne nemusí, pretože po jej boku je Adam Jančina. To je mladý slovenský herec, ktorý sa do povedomia širokej verejnosti dostáva práve v týchto dňoch a to vďaka svojmu učinkovaniu v seriálu Divoký Zapadákov.

Adam Jančina.

Dvojica ešte oficiálne svoj vzťah nepotvrdila, ale v zákulisí televízie sa už o tom šepká a informáciu o novom páre slovenského šoubiznisu priniesli aj viaceré slovenské médiá. Ako dôkaz toho, že tieto tvrdenia nemusia mať ďaleko od pravdy, slúžia komentáre oboch spomínaných hercov na Instagrame. Pri Adamovej fotke totiž Mária nechala komentár: “Bacha ženy, tento je už zadaný.” Na čo Adam odpovedal: “Som iba tvoj.”

Zdroj|Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)