Ako sa zdá, najžiadanejší starý mládenec Hollywoodu už nie je sám! V kuloároch sa totiž povráva, že fešák Leonardo DiCaprio (42) zbalil jednu z najnovších modeliek, ktoré začali predvádzať pre svetovú značku Victoria’s Secret! 

Výpočet jeho bývalých mileniek by bol poriadne dlhý, veď hviezda filmov Revenant či Titanic chodila už s Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Blake Lively, Toni Garrn, Kelly Rohrbach či mnohými ďalšími kráskami… Milovník krásnych žien len nedávno ukončil ročný vzťah so supermodelkou Ninou Agdal (25) a ako sa zdá, už ju aj vymenil za mladšiu hviezdičku!

Aj keď patrí Leonardo DiCaprio k mužom, ktorí doteraz preferovali najmä blondínky, jeho ďalším objavom je vraj krásna brunetka Bella Hadid (20), s ktorou bol videný na ,,Amfar Charity Gala” v Cannes. Hollywoodsky herec bol neskôr pristihnutý na prehliadke módnej značky Noami Campbell, na ktorej najpopulárnejšia modelka súčasnosti predvádzala, pričom klebetné jazyky tvrdia, že holúbkovia sú odvtedy v neustálom kontakte. Žeby sme mali predsa len nový pár snov? :)

Zdroj: web.de | Foto: Instagram