Hoci sú obaja hviezdami rozdielnych programov, vyzerá to tak, že si k sebe našli cestu, a dokonca sa bok po boku ukázali na udeľovaní cien Český slávik. Nevyzerajú títo dvaja spolu rozkošne?

Vilém Šír sa do očí verejnosti dostal vďaka účasti v pikantnej šou Love Island. 22-ročný sympaťák na Kanárskych ostrovoch tvoril pár s Nikol Treterovou, s ktorou v súťaži obsadili tretie miesto. Dvojica spolu fungovala aj v reálnom živote, no, bohužiaľ, iba pár mesiacov.

vilda nikol love island

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Netrvalo dlho a paparazzi zachytili tanečníka vo vrúcnom objatí s 1. vicemiss Slovensko 2021 Sylviou Šulíkovou, s ktorou si charizmatický Čech vymieňal aj vášnivé bozky. Avšak ani tento románik nevydržal a Vilda je, zdá sa, opäť na love.

Tentokrát účastník Let’s Dance prekvapil, keď sa na Českom slávikovi objavil s Veronikou Přikrylovou, striebornou účastníčkou reality šou Survivor. Podľa médií mala dvojica na podujatí k sebe veľmi blízko a iskričky medzi nimi len tak lietali. Hoci Vilda a Veve vzťah zatiaľ nepotvrdili, vyzerajú spolu úžasne, čo poviete?

vilda sir a veve

vilda sir a veve

Zdroj/Foto: Instagram/vildasir, ceskyslavik2022, markiza.sk