Manikúra a pedikúra sú vizitkou každej z nás. Hovorí sa, že keď chcete zistiť, či sa žena o seba dobre stará, stačí sa jej pozrieť na ruky. Momentálny módny hit gélových drápkov sa drží už niekoľko rokov a ženy s radosťou skúšajú všetky možné farby, vzory či dĺžky. 

Avšak nie každý sa stotožňuje s dlhými gélovými nechtami. Mnoho ľudí považuje manipuláciu s takýmito pazúrikmi za nemožnú a radšej sa uchyľujú k prirodzenejšej forme úpravy. Najnovší výstrelok sa taktiež týka nechtov, no je mierne extravagantnejší. Ženy si začali nechávať extrémne dlhé nechty aj na nohách a táto “ozdoba” veselo trčí z prednej strany topánok. Naozaj (pre nás) nepochopiteľný trend sa, bohužiaľ, stretol s obrovským úspechom a ženy po celom svete sa za ním idú potrhať. My však iba nechápavo krútime hlavami…

Foto: Instagram, Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.