Prvý polrok tohto roku tvorila speváčka Sima Martausová pár s miláčikom ženského publika, hercom Jurajom Bačom. Krásna rozprávka však netrvala dlho, nakoľko v júli fešák potvrdil rozchod. Aktuálne to ale vyzerá, že na miesto hviezdy slovenského Komisára Rexa nastupuje nový muž, opäť známa tvár tunajších televíznych obrazoviek.

Okolo Simy Martausovej sa dozaista točí mnoho mužov, očarených jej krásou, vtipom, talentom a v neposlednom rade bezprostrednosťou a veľkou charizmom. Speváčka si tak môže vyberať a ako sa zdá, najnovšie ju zaujal moderátor televízie Joj Michal Magušin, ktorého môžete poznať najmä z politickej relácie Na hrane.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dvojicu pri vrúcnej debate v bratislavskej tržinici zachytil fotograf Nového času, pričom jeden zo svedkov potvrdil, že si spoločné chvíle užíval. „Boli vo výbornej nálade. Stále sa usmievali, nevšímali si zvedavé oči prítomných ľudí,“ vyjadril sa. Ako ďalej populárny portál uvádza, nešlo o prvú akciu, kde sa Sima a Michal bok po boku objavili.

Niekto z mladíkovho okolia dokonca redakcii Nového času prezradil, že v Magušinových kruhoch je známe, že sa mu Sima veľmi páči a priťahuje ho. Nakoľko si ale ostrieľaný žurnalista a obľúbená hudobníčka súkromie prísne strážia, ohľadom údajného romániku zatiaľ mlčia. Avšak aj v prípade Jaraja Baču robila spočiatku Sima veľké tajnosti.

Fotky Simy a Michala si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Čas.sk | Foto: Instagram/michalmagusin.nahrane, tvjoj, Facebook/Sima Martausová