Piata séria obľúbenej hudobno-zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome je pomaly za dverami. Dnes už ale okrem osmičky nových účinkujúcich poznáme aj meno moderátora, ktorým na rozdiel od predchádzajúcich sérií nebude ostrieľaný Martin Pyco Rausch! Kto známeho fešáka nahradí?

Nasledujúca séria markizáckeho programu Tvoja tvár znie povedome prinesie opäť zmes poriadne zaujímavých účinkujúcich, vďaka ktorým sa budú mať diváci rozhodne na čo pozerať. Vedľa Nely Pociskovej, Karin Haydu, Zuzany Kravaríkovej či Rasťa Sokola sa ale v úlohe moderátora predstaví úplne niekto iný než Pyco. Celý zoznam účinkujúcich si môžete pozrieť — TU —

Martina Rauscha, ktorý priaznivcov šou sprevádzal počas štyroch sérií, však nenahradí až taký nováčik – na post moderátora totiž zasadne Martin Nikodým, okrem iného známy aj z poslednej série Tvoja tvár znie povedome. Aj preto mal bývalý “milionár” v rozhodovaní takmer od začiatku jasno.

Martin Nikodym

,,Pamätám sa na úžasnú atmosféru, ktorú som zažil ako účinkujúci v tejto šou a potešil som sa, že by som mohol opäť zažiť tú energiu, ktorou je program doslova nabitý. Vzal som si pár dní na rozhodnutie, ale myslím, že uplynulo sotva 24 hodín, keď som volal režisérovi, že som nenašiel žiadny dôvod, pre ktorý by som mal ponuku odmietnuť,” vyjadril sa pre portál Markíza.sk nadšený Nikodým, pričom priznal, že si je vedomý toho, že ho budú ľudia s Pycom porovnávať.

,,Obaja sme profíci s dlhoročnými skúsenosťami. On robil svoju prácu najlepšie ako vedel a ja budem robiť to isté,” uviedla staronová hviezda projektu Tvoja tvár znie povedome.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvoja_tvar_znie_povedome