Spolu s letom pomaly odchádzajú aj všetky možné festivaly, ktorých sa tento rok zúčastnil aj raper Kali. Práve zábery z nich, ale aj s z iných jeho koncertov poskladal Bratislavčan do svojho videoklipu k novinke Dovi, Dopo. Túto pecku nebude vedieť dostať z hlavy!

Kali v novinke Dovi, Dopo vymenil svojho dvorného producenta Petra Panna za nemeckého MadSkilla, ktorému sa na našej hudobnej pôde veľmi dobre darí. Rytmický song hudobníci obohatili aj o klip plný emócií, či už zo strany raperových fanúšikov alebo samotného Kaliho, keďže vo videu môžeme vidieť zábery z koncertov.

Kali

Skladba sa zatiaľ teší mimoriadne popularite, o čom svedčia aj pozitívne komentáre pod videom na YouTube. “Riadny strop, bráško, PORÁDNE SI ZA*EBAU”, “Omg, mega hit, Kali, konečne” alebo “Kali, nemôžeš prestať s rapom, ty si ten, čo nás všetkých svojou hudbou napĺňaš, prosím, zostaň tu s nami a dávaj songy. Díky, si najlepší.” Slová chvály však padajú i na hlavu MadSkilla “Myslím si, že Roland Madskill ukázal, že je kráľ beatu v strednej Európe.” Nuž musíme uznať, že chlapcom spolupráca naozaj vyšla, za pár hodín sa s ňou dostali dokonca na štvrté miesto YouTube trendov.

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.