Spolu s letom pomaly odchádzajú aj všetky možné festivaly, ktorých sa tento rok zúčastnil aj raper Kali. Práve zábery z nich, ale aj s z iných jeho koncertov poskladal Bratislavčan do svojho videoklipu k novinke Dovi, Dopo. Túto pecku nebude vedieť dostať z hlavy!

Kali v novinke Dovi, Dopo vymenil svojho dvorného producenta Petra Panna za nemeckého MadSkilla, ktorému sa na našej hudobnej pôde veľmi dobre darí. Rytmický song hudobníci obohatili aj o klip plný emócií, či už zo strany raperových fanúšikov alebo samotného Kaliho, keďže vo videu môžeme vidieť zábery z koncertov.

Kali

Skladba sa zatiaľ teší mimoriadne popularite, o čom svedčia aj pozitívne komentáre pod videom na YouTube. “Riadny strop, bráško, PORÁDNE SI ZA*EBAU”, “Omg, mega hit, Kali, konečne” alebo “Kali, nemôžeš prestať s rapom, ty si ten, čo nás všetkých svojou hudbou napĺňaš, prosím, zostaň tu s nami a dávaj songy. Díky, si najlepší.” Slová chvály však padajú i na hlavu MadSkilla “Myslím si, že Roland Madskill ukázal, že je kráľ beatu v strednej Európe.” Nuž musíme uznať, že chlapcom spolupráca naozaj vyšla, za pár hodín sa s ňou dostali dokonca na štvrté miesto YouTube trendov.

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)