Posledný týždeň doslova horeli telefóny všetkým fanúšikom aj hejterom influencerky Zuzany Plačkovej. Známa kráska totiž vyhlásila súťaž o jej luxusný chrómový Mercedes. Ten už pozná svojho nového majiteľa, ktorý ale nahneval mnohých, snívajúcich o tom, že Zuzkin voz skončí práve v ich rukách. Brunetka sa tak na neprajné reakcie nedokázala prizerať a všetkým vyčistila žalúdok.

Viac ako 800 tisíc komentárov! Presne toľko reakcií sa vyskytlo na Instagrame pri fotografii Zuzany Plačkovej, prostredníctvom ktorých sa ľudia zapojili do súťaže o jej legendárny strieborný Mercedes. Slovenská kráľovná sociálnych sietí si ale týmto krokom na seba ušila poriadnu búdu – dopracovať sa k jednému menu dalo jej nervom poriadne zabrať.

Po dlhom hľadaní napokon podnikateľka našla mobilnú aplikáciu, ktorá jej pomohla víťaza vyžrebovať, pričom na celý priebeh mohli dozerať fanúšikovia. Tí, keď ale zbadali nového majiteľa auta, krásku zaplavili pohoršenými správami. Za všetko mohli fotografie dieťaťa na profile výhercu.

,,Prosím vás, zastavte sa. To čo sú toto za hejterské komenty a blbosti a vypisovačky. Však to, že si nevyhral ty, tak to preži. Preboha, tak to vyhral niekto iný. A že to vyhralo nejaké decko? A ako vy viete, že to je nejaké decko?,” krátko po zverejnení výsledkov súťaže sa prihovorila k užívateľom Instagramu rozčúlená modelka, ktorá im v hesle “dopraj a bude ti dopriate” odkázala, aby sa spamätali – video nájdete nižšie.

Po chvíli sa ukázalo, že auto v skutočnosti vyhrala istá pani z Česka, ktorá oň zabojovala cez synov profil. ,,Bola tak milá žena, že mám strašne dobrý pocit z toho a autíčko si nechá, lebo sa jej hodí, čo ma teší ešte viac,” napísala nadšená Plačková, ktorá všetkých sklamaných utešila aspoň správou, že v júni štartuje súťaž o ďalšie auto.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova