Mariána Čekovského sme roky evidovali ako zarasteného hudobníka a vtipálka s vlnitým hustým három, pôsobiacim mierne neupravene. S príchodom jeho novej funkcie v šou SuperStar sa však objavil s úplne novým imidžom, ktorý ho poriadne omladil. Najnovšie Čeky opäť prekvapuje – zbavil sa svojho dlhoročného tmavého porastu na tvári!

Čim je starší, tým vyzerá mladšie! Kým okolo tridsiatky Marián Čekovský inklinoval k dlhšiemu účesu, pridávajúcemu mu roky navyše, v štyridsaťtrojke je z neho štýlový štramák!

Rok 2010 vs. 2020

Približne pred polrokom rodák z Humenného prešiel radikálnou zmenou imidžu, pod čo sa podpísala spevácka šou SuperStar, kde už do porotcovského kresla Čeky zasadol ako celkom nový muž.

Najnovšie sa multitalentovaný fešák rozhodol, že so svojím zovňajškom opäť zaexperimentuje. Tentokrát má však zrejme v jeho premene prsty teplé počasie. Známy východniar sa totiž na Instagrame ukázal bez brady, čím určite šokoval nejedného fanúšika. Čekyho tvár ale aspoň môže v týchto letných dňoch voľne dýchať, pričom jeho „oholenému looku“ dávame bez pochýb jednotku, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Čeky s najnovším imidžom

Foto: Facebook/Marián Čekovský – oficiálna stránka, Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube