Latino diva Jennifer Lopez sa rozhodla, že po nevydarenom vzťahu s umelcom Drakeom je najvyšší čas ukončiť samotu. Nový priateľ sa však mierne vymyká jej bežnému štandardu. 

Speváčka Jennifer Lopez pred mesiacom ukončila vzťah s raperom Drakeom a už sa začína obzerať po náhrade. Krásna JLo je známa svojim vycibreným vkusom na mužov a status „zamilovaná“ je jej charakteristickým znakom. Medzi jej najlepšie úlovky patrí napríklad prvý manžel, príťažlivý Kubánec Ojani Noa, snúbenec Ben Affleck či už spomínaná nedávna láska Drake. Jej nový priateľ síce nie je považovaný za tradičného krásavca, no zato je veľmi úspešný športovec.

Magazín E! News vyčmuchal, že JLo momentálne randí s Alexom Rodriguezom, úspešným hráčom baseballu za tým New York Yankees. Medzi hviezdami nejde však o nič vážne, pár to berie ako dočasnú záležitosť. ,,Je to veľmi, veľmi nové,“ tvrdí zdroj pre E! News, „a vôbec to nie je vážne. Iba sa stretávajú. Ani jeden z nich nehľadá vážny vzťah, sú presne na rovnakej vlne.“ Tento románik mohla podnietiť aj skutočnosť, že expriateľ Drake si už našiel novú známosť. Jeho nová láska je európska modelka Fanny Neguesha a Jen pravdepodobne nechcela zaostávať…

Foto: Facebook, more-sky.com