Dobré správy :) Na našom / vašom obľúbenom SlovakWoman.sk od 1. 1. 2017 vypíname väčšinu reklám. Je to možné vďaka vám, našim verným čitateľkám. A preto vám patrí toto poďakovanie.

Áno, vieme: písali ste nám. Mnohí. Či sme normálni, či nám nešibe, že si nás blokujete a odlajkovávate. Pretože nielenže máme na webe veľa reklamy, ale ešte aj blokujeme užívateľov, ktorí si blokujú reklamy. Ale väčšina z vás, čo ste mali nainštalované blokátori, ste si ich vypli alebo odinštalovali. Chválime vás za to a ďakujeme vám!

VĎAKA TOMU, ŽE SI VÄČŠINA Z VÁS VYPLA BLOKÁTOR REKLAMY, MÔŽEME TERAZ VÄČŠINU REKLÁM VYPNÚŤ

S úctou, redakcia SlovakWoman.sk: Diana, Daniela, Aďka, Aliss, Tomino, Barra, Slávka, Maťa, Miška, Dominika, Ivet, Ondrej, Tatiana, Katarína, Kubo, Michaela, Mikauka, Alžbeta, Gabi, Lenka, Silvia, Naďa,  Jacob, Ivuš, Janka, Gabriela, Andrea, Tomáš, Zuzu, Katka, Niky, Radovan, Majka, Lukáš.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)