Novopečení manželia Ivana a Marián Gáborikovci si doprajú luxus, aký sa nevidí každý deň. Krásna mladomanželka iba pred pár dňami zverejnila na Instagrame fotku, kde si svojim zákonitým vychutnáva poriadne luxusný nápoj, o ktorom môže väčšina z nás iba snívať. Jeho cena je totiž tak vysoká, že za tie prachy by sme sa radšej obliekli do nejakého skutočne zaujímavého outfitu. :)

Ivana a Marián Gáboríkovci, ktorí si pred mesiacom dali ,,súhlas lásky”, na sebe rozhodne nešetria. Na sociálnej sieti ukázali záber, na ktorom si pripíjajú luxusným šampanským v San Franciscu, kde dvojica víkendovala. Cena tohto pitného pôžitku ich vyšla minimálne na 130 eur, pričom šampanské nesie názov podľa benediktínskeho mnícha zo 17. storočia. Pre sympatický pár však ide o zanedbateľné peniaze, veď len sám Gáborík dokáže ročne na ľade zarobiť v priemere 5 miliónov eur a blondínka finančnou tiesňou taktiež rozhodne netrpí. Nebudeme však závidieť a dodáme len čin-čin! :)

Zdroj: čas. sk l Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Miluje prírodu, čítanie a najviac svoju rodinu. Jej veľkým snom je byť dobrou novinárkou a najviac ju baví robiť veci po svojom. Najväčšou inšpiráciou posúvať sa vpred je jej milovaný synček, ktorý jej každý deň dáva dôvod na úsmev.