Farma 11 by sa mala na obrazovkách TV Markíza objaviť už čochvíľa, nakoľko je jej štart naplánovaný na blížiacu sa jeseň. Nová séria by so sebou mala priniesť viacero zmien, pričom jedna z nich sa udeje vôbec po prvýkrát od roku 2011, kedy obľúbená reality šou začala.

Koncept 11. série Farmy je už dlhšiu dobu známy – tentokrát sa proti sebe postavia súťažiaci zastávajúci buď východ, alebo západ Slovenska, pričom rovnako ako minulý rok aj teraz na statok zavítajú osoby z radu známych celebrít.

Okrem toho vieme, že sa na post moderátorky opäť postaví vtipná komička Eva Evelyn Krámerová a úlohy hospodára sa už po niekoľkýkrát zhostí starý dobrý Martin Bagár. Čo je ale úplnou novinkou, spájajúcou sa s nasledujúcou sériou, je jej typické logo, ktoré po ôsmich rokoch, ako sa Farma objavila v programovej štruktúre TV Markíza, bude vyzerať úplne inak.

Napriek tomu, že tvorcovia ostali verní drevenému duchu v hnedej farbe, už na prvý pohľad je jasné, že došlo k celkovej zmene vizuálu. Či však ide o zmenu pozitívnu, už necháme na vašom uvážení – svoj názor nám môžete napísať do komentára na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma 11

Zdroj/Foto: Instagram/Farma11_official