Vzťahy herca, ktorý je aj vo svojich 58 rokoch považovaný za jedného z najväčších ženských idolov sveta, sú odjakživa pod drobnohľadom médií. Najnovšie sa meno Brada Pitta skloňuje s čerstvo rozídenou kráskou!

Pred rokom sa pošuškávalo, že sa Brad Pitt vrátil k Jenniifer Aniston, s ktorou bol ženatý ešte pred Angelinou Jolie. V tom čase sa seriálová Rachel vyjadrila, že je so svojím exmanželom v kontakte a sú priatelia. Fanúšikovia preto verili, že je dvojica dôkazom, že stará láska nehrdzavie.

Klebety o staronovom vzťahu medzičasom utíchli a magazín OK! teraz prichádza so šokujúcou novinkou. Ako píše na svojich stránkach, hollywoodska hviezda má randiť s príťažlivou modelkou, o ktorej sníva milióny mužov. Reč je o Emily Ratajkowski – tá mala Brada očariiť ešte v roku 2020 na párty po Oscaroch. Jej srdce ale vtedy patrilo manželovi Sebastianovi.

Ako je známe, rodičia ročného synčeka sú v rozvodovom konaní, nakoľko sa Sebastian ukázal ako neverník. O 27 rokov staršiemu hercovi tak už nič nestálo v ceste, aby Emily pozval na rande. A určite sa nebudete čudovať tomu, že kráska súhlasila! Je preto dosť možné, že sa môžeme tešiť na nový se*y párik svetového šoubiznisu!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: magazine.com | Foto: oyebesmartest.com, oyebesmartest.com, Instagram/emrata