Ôsma séria tanečnej šou Let’s Dance sa blíži ku svojmu štartu a TV Markíza divákom postupne odhaľuje, na čo všetko sa môžu tešiť. Známa je už aj nová zostava porotcov!

Vlani modrožltá televízia šokovala priaznivcov Let’s Dance extravagantným porotcom z Kuby. Tentokrát však už temperamentného Jorgeho Gonzáleza na porotcovskej stoličke sedieť neuvidíme.

Ku legendám obľúbeného projektu Tatiane Drexler a Jánovi Ďurovčíkovi sa aj tento rok pridá moderátorka Adela Vinczeová a fešák, pri ktorom mene podskočí od šťastia nejedno ženské srdiečko. Reč je o hercovi a kráľovi siedmej série Jánovi Koleníkovi.

Janko prezradil, že ho čaká ešte väčšia výzva ako minulý rok, keď na parkete súťažil. ,,Ale byť opäť pri tom, tešiť sa z tanca ako divák, ktorý nemá stres z tanečného výkonu, je pre mňa zážitok. Kritizovať je veľmi ľahké, ale konštruktívne hodnotiť je zodpovednosť. A naučiť sa tancovať za taký krátky čas pre ľudí, ktorí s tancom nemajú skúsenosť, si vyžaduje hlavne obdiv. Viem sa vcítiť do každého, keďže takto pred rokom som už bol na parkete. Hlavne je to šou, pri ktorej na chvíľu môžeme umelecky a kultivovane zabudnúť na okolitý drsný svet,” prezradila pre web Markiza.sk hviezda seriálu Druhá šanca či novinky Dunaj, k vašim službám.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/jorgechicaswalk, letsdance.markiza