V TV Markíza majú opäť raz dôvod na radosť. S najkrajšou správou o tehotenstve totiž najnovšie vyrukovala ďalšia redaktorka. Tentokrát ide o sympatickú Zuzanu Vankovú, ktorú môžeme poznať z Telerána. Hoci široká verejnosť o tejto „novinke“ až dodnes netušila, Zuzanini kolegovia si nepochybne museli niečo všimnúť dávno – už čoskoro bude rodiť!

S tehotenstvom vyšla na svetlo, až keď jej už poriadne začalo rásť bruško. Dnes ho má rovnako veľké ako ďalšie známe budúce mamičky Dominika Cibulková či Monika Bagárová. Niet sa preto čo diviť, že Zuzana sa svojho prvého potomka nevie dočkať.

Ešte predtým, než drobca privíta na svet, však redaktorka stihla vybaviť mnohé praktické záležitosti – a ani zďaleka na to nebola sama. „Myslela som si, že budem v tomto všetkom úplne stratená,“ priznala sa otvorene. „Nenechali ma v tom.“

Zuzana naráža predovšetkým na obrovskú pomoc od kamarátky Mary Bartalos, ktorá jej požičala svoj kočík po Noelovi. Baby tak ukazujú nielen ženskú súdržnosť, ale aj ekologické myslenie. Veď prečo dobrý kočiarik nechať zapadať prachom, keď ho Noel už nepotrebuje a niekomu sa perfektne zíde? Budúcej mamičke gratulujeme a prajeme veľa zdravia!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/zu_vanka