Sociálna sieť Instagram je tak blbovzdorná, že si ani nedajú námahu informovať o zásadných novinkách a nových funkciách. Veď čo by ste mohli pokaziť na aplikácií, kde pridáte fotku, filter, popis, nejaký chutný #hešteg a je vymaľované? Najnovšia funkcia Instagramu je veľmi jednoduchá, no pri fotografiách sa považuje za samozrejmosť a užívateľom chýbala.

Najznámejšia a najväčšia fotografická sociálna sieť pridala možnosť zoomovať – približovať fotografie. Ak ste sa doteraz neobávali o vyrážky na tvári, veď ich na malej fotke nevidno, tak už vidno a obavy sú opodstatnené. Ale nie, veď my vieme, že ste dokonalé. :)

sw ig1 sw ig2

Ak by ste nevedeli, ako funkciu použiť, vedzte, že je viac než jednoduchá. Približovanie fotografií funguje úplne intuitívne, priložením dvoch prstov na displej telefónu a ich následným “roztiahnutím”. Ak sliedite na Instagrame cez počítač, tam zväčšovanie zatiaľ nefunguje.

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Jakub
Sleduje témy, ktoré hýbu svetom. Žije autami, technikou, ženami. Žije na webe a prináša informácie o všetkom, bez čoho sa žiaden chlap nezaobíde.