Natáčať denný seriál je mimoriadne náročné – zvlášť na udržanie pozornosti diváka. Aj preto musia tvorcovia seriálu Oteckovia neustále vymýšľať nové peripetie a dej oživovať novými postavami. Jednou z nich je i kráska, ktorá sa minulý rok objavila v jojkárskej zoznamke Take Me Out.

Kto včera sledoval obľúbený seriál Oteckovia, určite mu neušla nová postava duly Kamily. Sympatická dáma má robiť tehotnej Lucii Bielikovej spoločnosť pri pôrode. Nejde však o žiadnu neznámu tvár, práve naopak.

Jana Vagnerova

Najprv šelmička, teraz dula

Produkcia do deja Oteckov zasadila známu herečku, ktorá minulý rok bojovala o priazeň mužov v zoznamke Take Me Out  – tu často prichádzala do konfliktu s kontroverznou blondínkou Zuzanitou. Reč je o 36-ročnej Jane Wágnerovej. Brunetku ale môžete poznať aj z obľúbených Rodinných prípadov, kde sa zvykne pomerne často objavovať.

Jana Vagnerova

Prešla si peklom

Janka má s deťmi skúsenosti aj v reálnom živote, nakoľko je maminou 10-ročnej Lili. V súvislosti s ňou dokonca prednedávnom prežívala veľmi ťažké obdobie, keďže sa jej malá láska stala obeťou pedofila. S prípadom jej v tom čase pomáhala kamarátka a známa redaktorka zaoberajúca sa toutou problematikou na Slovensku Kristína Kövešová.

Jana Vagnerova

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Janka Vágnerová v Oteckoch

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.