Natáčať denný seriál je mimoriadne náročné – zvlášť na udržanie pozornosti diváka. Aj preto musia tvorcovia seriálu Oteckovia neustále vymýšľať nové peripetie a dej oživovať novými postavami. Jednou z nich je i kráska, ktorá sa minulý rok objavila v jojkárskej zoznamke Take Me Out.

Kto včera sledoval obľúbený seriál Oteckovia, určite mu neušla nová postava duly Kamily. Sympatická dáma má robiť tehotnej Lucii Bielikovej spoločnosť pri pôrode. Nejde však o žiadnu neznámu tvár, práve naopak.

Jana Vagnerova

Najprv šelmička, teraz dula

Produkcia do deja Oteckov zasadila známu herečku, ktorá minulý rok bojovala o priazeň mužov v zoznamke Take Me Out  – tu často prichádzala do konfliktu s kontroverznou blondínkou Zuzanitou. Reč je o 36-ročnej Jane Wágnerovej. Brunetku ale môžete poznať aj z obľúbených Rodinných prípadov, kde sa zvykne pomerne často objavovať.

Jana Vagnerova

Prešla si peklom

Janka má s deťmi skúsenosti aj v reálnom živote, nakoľko je maminou 10-ročnej Lili. V súvislosti s ňou dokonca prednedávnom prežívala veľmi ťažké obdobie, keďže sa jej malá láska stala obeťou pedofila. S prípadom jej v tom čase pomáhala kamarátka a známa redaktorka zaoberajúca sa toutou problematikou na Slovensku Kristína Kövešová.

Jana Vagnerova

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Janka Vágnerová v Oteckoch

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)