V rodinnom seriáli Oteckovia sa počas vysielania štyroch sérií mihlo viacero dobre známych i neokukaných tvárí. Zbožňovaný program dal možnosť vyniknúť mnohým šikovným osobnostiam, pre ktoré bolo obsadenie do populárneho projektu veľkou šancou. Jednou z nich sa stala aj sympatická mladá herečka – práve ona sa po dlhšej odmlke znovu vracia pred kamery!

Atraktívna Natália Puklušová nie je vo svete šoubiznisu žiadnym nováčikom, keďže v minulosti sme ju mohli vídať vo viacerých markizáckych projektoch, ako napríklad Búrlivé víno, Rodinné prípady či Detektív Dušo.

Detektív Dušo

Kučeravá plavovláska si väčšinou užívala vedľajšie úlohy a rola Marekovej (Vlado Kobielsky) ex-partnerky a matky jeho synčeka bola ďalšou skvelou príležitosťou pre zahviezdenie. Herečka však dostala náhleho padáka kvôli údajnej neochote dodržiavať pokyny na “pľaci”. Prostoreká kaderníčka tak musela seriál prakticky zo dňa na deň opustiť, pričom skvele rozbehnutú kariéru nezachránil ani dvojročný románik s kameramanom, s ktorým sa len prednedávnom rozišli.

Najnovšie informácie ale hovoria o tom, že osud kaderníčky Petry by sme už onedlho mali v Oteckoch sledovať znovu. Podľa portálu Topky.sk sa Natália Puklušová môže tešiť z ďalšej šance, zaisťujúcej jej veľkolepý comeback do najsledovanejšieho programu súčasnosti. „Môžeme potvrdiť, že sa Natália objaví budúci rok na obrazovke TV Markíza,” potvrdila PR manažérka Andrea Macáková.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Oteckovia

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/tvmarkizaofficial