Člen britskej kráľovskej rodiny princ Harry sa spoločne s manželkou Meghan Markle pripravujú na blížiace sa rozrastenie klanu. Úžasnú zvesť potvrdil hovorca dvojice, pričom na verejnosť dokonca prenikla čarovná rodinná snímka s rastúcim bruškom.

Začiatkom mája to budú dva roky, ako bývalá americká herečka v tajnosti porodila kráľovského potomka Archieho Harrisona. Manželom sa od tých čias významne zmenil život, keď sa oficiálne odlúčili od britskej monarchie a dopriali malému synčekovi pokojnejšie detstvo bez neustálej prítomnosti paparazzi fotografov.

meghan harry archie

Napriek rozličným klebetám o rozpadu vzťahu či nešťastí v manželstve sa zdá, že Harry s Meghan našli presne to, čo potrebovali. Minulý rok sa síce museli vyrovnávať s obrovskou ranou osudu, keď brunetka náhle potratila, no dnes je už všetko inak.

Ostro sledovaná dvojica sa totiž teší z radostného očakávania druhého spoločného potomka. Po tom, ako krásna správa zaplnila zahraničné médiá, objavila sa na sociálnej sieti priam ikonická fotografia od rodinného priateľa, zachytávajúca mimoriadne šťastný párik v očakávaní vytúženého bábätka!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: People.com | Foto: Instagram/Misanharriman, Meghanmarkle_official