Televízia Joj spustila začiatkom januára ďalší seriál zo svojej produkcie. Nový život, ako znie jeho názov, si okamžite získal množstvo divákov, pričom veľké ovácie neobchádzajú ani jednu z hlavných hrdiniek, mladú herečku Simonu Kollárovú. Tá aktuálne dre lavice na VŠMU, avšak ešte predtým študovala niečo úplne iné, čo vás rozhodne prekvapí!

Simona sa v hereckej brandži pohybuje už dlhšie, no až teraz prišla na rad úloha, ktorá z nej doslova spravila hviezdu televíznych obrazoviek. Plavovláska totiž v jojkárskom seriáli Nový život perfektne stvárňuje 16-ročnú priebojnú rebelku Leu, navštevujúcu gymnázium.

Kráska, ktorej by vek 27 rokov rozhodne nikto netipoval, si ale chodí sadať do lavice aj v reálnom živote, len s tým rozdielom, že sa vzdeláva na Vysokej škole múzických umení. Ešte predtým sa však bývalá finalistka Miss venovala úplne inej oblasti. Nakoľko odmalička milovala psov, rozhodla sa pre neštandardný študijný odbor – kynológia.

Simona Kollarova

Niektorí Simonini fanúšikovia to už zrejme o herečke vedia, keďže sa jej jeden z nich  prostredníctvom Instagramu na štúdium o štvornohých chlpáčoch priamo opýtal – konkrétne ho zaujímalo, či “Lea” túto školu odporúča.

,,Je tam naozaj veľa praxe a veľa času sme trávili vonku na čerstvom vzduchu. Okrem toho som tam mala Fatimu (Simonin psík, pozn. redakcie) celý čas so sebou. Čo mi vyhovovalo. Naučila som sa veľa teoretických poznatkov. No samotná škola ťa nenaučí naozaj cvičiť psov. Je nutnosť venovať sa kynológii aj vo voľnom čase a v rôznych výcvikových centrách,” znela reakcia sympatickej rodáčky zo Šiah, ktorá teraz možno niektorým tínedžerom pomohla v rozhodovaní sa pri výbere školy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simona_kollarova