Niektoré ženy majú to šťastie, že či už vstanú po preflámovanej noci, ľavou nohou, po rozchode alebo pobyte v psychiatrickej liečebni, vždy budú jednoducho vyzerať ako Femme Fatale. Tiež patríte k týmto dokonalým bytostiam ako Selena Gomez? 

Aj keď nepatrí k výrazným chameleónom šoubiznisu, vždy dokáže zmenou svojho imidžu poriadne prekvapiť. Krásna speváčka Selena Gomez, ktorá sa iba pred pár dňami vrátila na výslnie šoubiznisu, zjavne ku koncu roka zatúžila po zmene. Umelkyňa, ktorá sa pýši nádhernou a hustou hrivou, tentokrát prekvapila a nechala sa ostrihať do pohodlného účesu, ktorého úprava jej zaberie minimum času. Na nový zostrih megastar upozornil jej dvorný textár Justin Tranter, ktorý sa s fanúšikmi podelil o fotku speváčky priamo z nahrávacieho štúdia. Sel tak dnes pôsobí so svojou dievčenskou tváričkou ako sladká teenagerka, ktorej to však mimoriadne pristane!

Foto: wallpapercave.com, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)