Zuzana Plačková je na sociálnych sieťach pod drobnohľadom 860-tisíc sledovateľov. Niektorí z nich sa z jej tehotenstva nesmierne radujú a iným to naopak nedá spávať. Najnovšie sa ohľadom populárnej influencerky vynorila ďalšia špekulácia. 

Potetovaná brunetka na sociálnych sieťach zdieľala príbehy anonyma, ktorý sa domnieva, že si Zuzana Plačková svoje oblé bruško jednoducho dorobila. Podľa vyjadrenia neznámeho sa ale s jeho názorom mnohí nestotožnili.

,,Preto som dal Zuzu, aby som počul názory. A či som dôveryhodný alebo nie, to mi je ukradnuté. Nikto vám nekáže ma sledovať,“ odkázal svojmu publiku istý užívateľ, ktorého teória zaujala ešte jedného špekulanta.

,,Presne jak Rihanna stále chodí s odhaleným bruchom, aby akože okato každého presvedčila, že je reálne tehotná. Lebo toto nijaká baba nerobí, keď je tehotná. Skôr si pripadá jak slonica,“ píše „pozorný“ stalker.

,,Žiadne brucho, žiadna kerka. Potom brucho a kerky? Zuza si tehotná alebo máš len silikónové brucho ako Rihanna?“ podpichuje prostredníctvom sociálnych sieti autor veľmi zvláštnej myšlienky. Ako dôkaz doplnil snímky známej tmavovlásky, kde sedí v dvoch rôznych polohách. 

Chýry sa dostali i k Plačkovej, ktorá sa rozhodla reagovať. ,,Hej, Rihanna mi požičala brucho a 20 kíl navyše. Akože nemám slov,“ napísala a neskôr sa vyjadriť aj slovne, pričom instagramových detektívov nešetrila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Keby rozdávali ocenenie za jebn*tosť, tak tento týpek, alebo kto to je, dostane na niekoľko rokov dopredu hlavnú cenu. Aspoň tak by som mu to vybavila. Ti j*be?!“ vyjadrila sa rozospatá tehuľka, ktorú ani nie za 2 mesiace čaká pôrod.

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova, streamable.com