Kým väčšinu sveta trápia negatívne dôsledky Covidu-19, hviezdny pár Katy Perry a Orlando Bloom si užívajú rozprávkové šťastie. Po tom, ako koncom augusta privítali medzi seba dcérku Daisy Dove, si zaobstarali nové sídlo, kde im rozhodne nič chýbať nebude. 

Vzťah speváčky Katy Perry a herca Orlanda Blooma vraj vôbec nie je idylický. Hollywoodsky fešák ho dokonca prirovnal k jazde na horskej dráhe, kedy si raz hore a raz dole. To však dvojici nezabránilo v tom, aby sa spoločne vrhla do založenia rodiny. Svetové idoly sice manželmi nie sú, nakoľko kvôli pandémii trikrát posunuli svadbu, no už dva mesiace sa tešia z dcérky Daisy Dove.

Novú životnú etapu sa prominentný pár rozhodol započať v tiež novom hniezdočku lásky, ktoré sa rozprestiera vo vychýrenej štvrti v kalifornskom Montecite, a to hneď vedľa ďalšej mladej rodinky princa Harryho s manželkou Meghan Markle a ich synom Archiem. Ako ste si už určite domysleli, nejde o žiadny bežný domček – Katy a Orlando si nehnuteľnosť zakúpili po lukratívnom zlacnení z 20 miliónov za 14,2 milióna dolárov.

Sídlo svetoznámych hviezd sa rozprestiera nad Tichým oceánom, na ktorý majú prenádherný výhľad, a pýši sa neuveriteľnou rozlohou viac ako 36 tisíc m2. Rovnako ako exteriér je dychberúci i interiér, za tie peniaze sa ale nemožno čudovať, všakže.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Katy Perry orlando bloom dom

Viac záberov sídla Katy a Orlanda si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: readsector.com | Foto: Twitter, YouTube