10. januára štartuje TV Markíza ďalšiu sériu Oteckov. Diváci sa môžu tešiť na množstvo nových postáv a tým pádom aj úplne nové zápletky. Pozrite sa, ktorí známi herci pribudli do partie!

Ako sme vás už informovali, Beckerovcov vystrieda v deji päťčlenná família. Pôjde o rodinnú kapelu Veselých, ktorú bude tvoriť mama Ria (Andrea Bučko), otec Dávid (Daniel Žulčák) a ich tri deti – Johny (Max Rosa), Bruno (Jakub Horanský) a Olívia (Sárka Šalingová).

oteckovia
Rodina Veselých

Hudobníci nebudú jedinými novými prírastkami v obľúbených Oteckoch. Spolu s nimi totiž príchádzajú aj ďalší ľudia, pričom dve tváre sú divákom Markízy dokonca veľmi dobre známe zo seriálu Pán profesorKým Riinho nevlastného brata Mila, taktiež člena kapely, stvárňuje Martin Klinčúch, v úlohe bubeníka a zároveň Dávidovho synovca Bennyho sa predstaví nemenej fešný Krištof Králik.

Ria so svojím manželom sú zaľúbení iba naoko – kučeravá brunetka má v skutočnosti bližšie k účtovníkovi kapely Paľovi, ktorého hrá Matúš Kvietik. Dávidovi sa, samozrejme, ich vzťah vôbec nepáči a nie je v tom sám. Proti romániku jej aj Riin otec, manažér skupiny, Rasťo, ktorého rola prischla hudoobníkovi Braňovi Jobusovi, známom z formácií Karpatské chrbáty a Vrbovskí víťazi. Všetky postavy sa vám budú na obrazovkách postupne predstavovať už od pondelka 10. januára.

Krištof Králik a Martin Klinčúch
Matúš Kvietik
Braňo Jobus

Zdroj: VOYO | Foto: Instagram/panprofesor.markiza, tvmarkizaofficial, branojobus