Keď sa povie Kontrafakt, každý si hneď predstaví “tri špinavé mená” (Rytmus, Ego a Anys), ako sa zároveň volal aj debutový album tejto dnes už legendárnej hip-hopovej formácie. V súčasnosti zažívajú chlapci veľkolepý comeback, s ktorým je spojené vydanie nového albumu REAL NEWZ, pričom pri príležitosti nafotenia jeho bookletu sa hudobníci zišli so svojimi rodinami. Výsledok je naozaj prenádherný!

Patrik Vrbovský, Michal Straka a Ondrej Beňačka – to sú civilné mená členov najznámejšieho slovenského hip-hopového zoskupenia Kontrafakt, ktorého korene siahajú ešte do čias, kedy raper Ego a DJ Anys spolu chodili na gymnázium. Hoci spočiatku ich diela veľký úspech nemali, po rokoch praxe, neustáleho zdokonaľovania sa a po spojení sa s ďalším raperom Rytmusom prišlo v roku 2003 vytúžené ovocie v podobe obrovského hitu Dáva mi a následne debutového albumu Tri špinavé mená. V súčasnosti je Kontrafakt silným pojmom, ktorý poznajú všetky generácie, a z chalanov sa stali jedni z najpopulárnejších osobností slovenskej hudobnej scény.

Každý z pánov má dnes vlastnú rodinu, pričom prvý sa na dôležité životné kroky, akým sú svadba a deti odhodlal v roku 2009 paradoxne najmladší Ego. V roku 2016 ho nasledoval Anys a minulý rok vstúpil do chomúta aj Rytmus, ktorý sa zároveň s manželkou Jasminou Alagič postarali zrejme o najostrejšie sledovanú udalosť roka.

Kontrafakt

Nakoľko je u každého z hudobníkov na prvom mieste práve rodina, v takomto duchu poňali aj fotenie k albumu REAL NEWZ, pri ktorom vznikla jedinečná snímka, zachytávajúca Anysa, Ega a Rytmusa spolu s ich milovanými polovičkami a ratolesťami. ,,Kto by si bol pomyslel, že akurát hiphoperi budú napĺňať význam pojmu RODINA,” k záberu napísal autor megahitu Žijeme len raz.

Okrem toho, že si fotka na Egovom facebookovom a instagramovom profile získala za pár hodín dokopy viac než 50 tisíc lajkov, fanúšikovia ju zahrnuli samými nádhernými komentármi. V niektorých dokonca čarovná momentka evokuje obľúbený markizácky seriál Oteckovia. ,,Fotka vyzerá jak nové herecké obsadenie v Oteckoch,” pridal komentár istý Ivan. ,,Zachvíľuu Markíza s ponukou na seriál Oteckovia alebo čosi podobné,” znie reakcia ďalšieho fanúšika. Nuž trojicu drsných raperov a zároveň rozkošných tatkov by sme si v Oteckoch veľmi rady pozreli! A čo vy?:)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/Michal “Ego” Straka, Kontrafakt, Instagram/egoemo, rytmusking