Cuky a Luky idú ako píla. Po knihe, ktorú vydali len nedávno, sa už čoskoro môžeme tešiť na ich celovečerný film. Meno jedného z hlavných protagonistov vás zaručene prekvapí!

Petra Polnišová a Zuzana Šebová aktuálne tvrdo pracujú na celovečernom filme o afektovaných pipenkách, ktoré milujú všetko rakúske. Cuky a Luky sa objavia na striebornom plátne síce až v marci, avšak už teraz vieme, že sa po ich boku objaví aj známy moderátor Viktor Vincze. Sympatický markizák si zahrá dokonca jednu z väčších úloh.

cuk2

“Vo filme hrám seba – moderátora. Je to moja panenská skúsenosť s nakrúcaním filmu, takže som všetko vnímal s nadšením a otvorenými ústami aj ako laik. Nečakal som to, ale filmárčina je nesmierne náročná, obrazy sa nakrúcajú mnohokrát aj celú noc, klobúk dolu pred všetkými, ktorí sa týmto chlebíkom živia. Som vďačný, že som dostal príležitosť ochutnať ho,” Viktor prezradil pre markiza.sk.

Zdroj: markiza.sk | Foto: YouTube, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.