Stáva sa z nej holubník? Reality šou Farma bola vždy povestná tvrdými a nekompromisnými pravidlami a toho, kto ich porušil, čakal tvrdý trest či dokonca nemilosrdný vyhadzov. To zrejme neplatí pre celebrity, ktoré novú jubilejnú sériu majú ozvláštniť.

Medzi známe tváre bojujúce o mastnú finančnú výhru 75 tisíc eur sa zaradili aj speváčky zo skupiny Twiins Veronika a Daniela Nízlové. Tie len nedávno opustili priestory natáčania kvôli svadbe ich dobrej priateľky, na ktorej mali predviesť aj spevácke vystúpenie, avšak zvyšok večera strávili bujarou zábavou i po boku Zuzany Strausz Plačkovej. 

Ďalšia priepustka alebo úplný KONIEC?!

“Priepustka” udelená ešte pred nástupom na Farmu vyvolala rozruch medzi fanúšikmi obľúbenej reality šou. Neprešla však dlhá doba a Daniela s Veronikou sa opäť pochválili záberom z druhej verejnej udalosti. „Ďalšia svadbička,“ dodali k fotografii na sociálnej sieti, ktorú neskôr doplnili aj videom z oslavy.

Otázkou zostáva, či ich opustenie Farmy znamená ďalšiu nespravodlivú priepustku alebo sa na schátranom statku dlho neohriali a skončili v jednom z prvých duelov. V minulosti však bývalo zvykom, že vyradení farmári držali “bobríka mlčanlivosti”, aby divákovi neprezradili priebeh deja.

 

Foto: Instagram, Facebook l Video: Streamable.com