Matej Jurkovič opustil reality šou Farma za nepríjemných okolností. Po prvýkrát v histórii daného projektu bola totiž televízia nútená súťažiaceho vyhodiť na základe agresívneho správania, k čomu sa najnovšie vyjadril aj uznávaný YouTuber Ondrej z Trenčína, ktorý na danú tému priniesol nielen nové informácie, ale i svojský pohľad na celú situáciu.

Pokiaľ ste pravidelným fanúšikom Farmy, rozhodne vám neunikol nedávny škandál spojený s vylúčením favorita na výhru Mateja Jurkoviča. Podľa vyjadrenia slovenskej televízie sa mal slobodný otec v drsnej šou dopustiť vážneho priestupku, kedy po viacerých nezhodách, či už s moderátorkou Evelyn alebo ostatnými súťažiacimi, fyzicky zaútočil na svojho súpera.

Matejov údajný skutok pobúril verejnosť natoľko, že sa okamžite spustila vlna nenávistných komentárov na sociálnych sieťach. Mnohí sa dokonca sťažovali na prekročenú líniu únosnosti, za čo vinili i žlto-modrú televíziu a vidiecky projekt chceli prestať sledovať. Opak bol však pravdou.

Podľa informácií vo videu Ondreja z Trenčína sa totiž skutočná pravda nachádza úplne inde. V deň, kedy televízia odvysielala prvú epizódu od ohlásenia Jurkovičovho odchodu, sa mal pretrhnúť rekord v sledovanosti. „Farmu si v ten večer pozrelo viac ako 400 tisíc ľudí,“ uvádza Ondrej, pričom prezradil aj fakt, že šlo najmä o mladých divákov pod 18 rokov.

To, že tam niekto niekomu dal reálne po hube, zvýšilo tú sledovanosť na trojnásobok, zamýšľal sa po tom, čo uviedol, že za násilie v šou môže najmä cielený výber účinkujúcich. Celé Ondrejove vyjadrenie a viac informácií si môžete pozrieť vo videu nižšie!

>>> VIDEO NÁJDETE TU <<<

Video: YouTube/Ondrej z Trenčína | Foto: TV Markíza, Instagram/Farma.Markiza