Pred pár týždňami obletela médiá informácia o tom, že má Daniela Nízlová nosiť pod srdcom svoje prvého bábätko, ktorého otcom by mal byť jej mladý priateľ – futbalista Stano Lobotka. Ako sa ale zdá, nešlo len o fámy!

Speváčky z dua Twiins už dávnejšie prezradili, že by chceli prežívať materstvo v rovnakom období, pričom z podobného zázraku sa už pár mesiacov tešia aj ich kolegyne, taktiež dvojičky, známe DJ-ky NERVO.

Twiins

Napriek tomu, že Veronika je už štyri roky vydatá za Tomáša Krúpu, vyzerá to tak, že jej sestra Daniela ju v mamičkovských povinnostiach predbehne. Podľa najnovších informácií športovej redakcie portálu Pluska.sk by totiž správy o kráskinom tehotenstve nemali byť len fámy – z populárnej speváčky by sa vraj v januári mala stať mamina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniela údajne čaká dieťatko s o deväť rokov mladším futbalistom Stanislavom Lobotkom, s ktorým tvorí pár od jari tohto roku. Práve po fešákovom boku sa Twiinska objavila na včerajšom reprezentačnom zraze, kde sa jej malo spod čiernych šiat rysovať už mierne narastajúce bruško. Stano mal dokonca v Šamoríne oznámiť radostnú správu aj svojim spoluhráčom. Na oficiálne vyjadrenie zaľúbencov si ale zrejme budeme musieť ešte počkať.

Zábery Daniely v čiernych šatách si môžete pozrieť — TU —

Twiins Daniela

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/twiinsmusic, danielatwiins