Hailee Steinfeld, autorka hitov ,,Love Myself” či ,,Starving”, vydala iba prednedávnom horúcu novinku ,,Most Girls”, ktorá má nielen chytľavú melódiu, ale nesie v sebe aj inšpiratívnu myšlienku. Stane sa táto skladba novou hymnou všetkých žien? :)

Energická novinka ,,Most Girls” od Hailee Steinfeld hovorí o tom, že niektoré dievčatá sa cítia najlepšie v krátkych šatách, iné, naopak, napriek tomu, že majú oblečené tepláky, aj tak vyzerajú ako princezné. Speváčka spomína i fakt, že niektoré z nás bozkávajú každú noc iné pery, kým iné si svoje telo nechávajú len pre seba. Nech je ako chce, každá z nás je iná a jedinečná svojim spôsobom. ,,Väčšina dievčat je múdra, silná a nádnerná. Väčšina dievčat tvrdo maká, ide ďaleko, sme nezastaviteľné. Väčšina dievčat bojuje, aby zvládla každý deň. Žiadne dve nie sú rovnaké. Ja chcem byť ako väčšina dievčat,” spieva speváčka vo svojom novom singli. A my sa s ňou absolútne stotožňujeme!

Vo videoklipe ku skladbe sa objavuje aj skupinka žien, z ktorých je každá odetá v bielom tričku s iným nápisom: silná, nebojácna, nezastaviteľná, odhodlaná, divoká… A práve preto, aké rôzne, jedinečné a úžasné ženy sú, chce byť Hailee ako väčšina z nich.

Foto/Video: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ivana G
Niekedy je milá, inokedy sarkastická, no zaručene vždy usmiata a ukecaná. Ivana si rada robí srandu zo všetkého (hlavne zo seba) a rada trávi čas s rovnako "chytenými" ľuďmi.