Kontroverzná, pobláznená a vždy s nákazlivo dobrou náladou. Aj keď to nejedného diváka markizáckeho Telerána nepochybne prekvapí, ako sa zdá, speváčka Mamba Dasha Šarközyová (27) sa stala plnohodnotnou posilou obľúbenej rannej relácie! Mnohí v úvode predpokladali, že Dáša je iba jedným z hostí programu, avšak opak bol pravdou. 

Markíza opäť prekvapila! Aj keď je Mamba Dasha Šarközyová vďaka svojim odvážnym outfitom považovaná za kontroverznú postavičku slovenského šoubiznisu, to nezabránilo obľúbenej televízií, aby ju zamestnala priamo v rannej šou Teleráno. Speváčka, ktorá má nepochybne štýl a prehľad v najnovších trendoch, bude komentovať dianie v zahraničnom šoubiznise. Napriek tomu, že mala Dáša tento týždeň v podobnom formáte absolútnu premiéru, nebolo na nej badať ani náznak trémy a moderovanie jej sadlo doslova ako r*ť na šerbeľ. :)A čo na to celé Dáša? ,,Ano, je to pravda a som stastna jak blcha! 😍😅💃🏻.. Od dnes som sucastou @telerano ako redaktorka #showbiz -U 😜✌🏼.. Rano bolo pre mna totalne stresujuce a som rada, ze mam tuto premieru uz za sebou 😂 a verim, ze to bude stale uz len lepsie! 😉💪🏼.. Budem sa snazit prinasat zaujimave temy, novinky a fresh pohlady na scenu- domacu, i zahranicnu 💁🏻.. Dakujem za tuto skvelu prilezitost,” napísala brunetka na sociálnej sieti Instagram.

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)