Nová séria speváckej šou SuperStar odpálila svoju pilotnú časť, v ktorej sme sa mohli presvedčiť, že televízie Markíza a Nova budú mať niekoľko mesiacov divákom opäť čo ponúkať. Mnohí si však pri pohľade na porotu zrejme kládli otázku – kto je tá krásna slečna, sediaca medzi Leošom Marešom a Mariánom Čekovským. Tu je odpoveď!

Na Slovensku začala spevácka šou SuperStar písať svoj príbeh v roku 2004. Odvtedy sa v nej prestriedalo doslova tisíce tvárí vrátane rôznych porotcov. Najnovšia séria nám taktiež oproti tej poslednej priniesla úplne inú zostavu, hodnotiacu výkony súťažiacich, pričom jedna jej členka bola doposiaľ pre väčšinu Slovákov zrejme neznáma. Aj vy ste sa pri sledovaní včerajšej časti pýtali – kto je vlastne Patrícia Pagáčová?

Kým v našich končinách ide o nováčika, v susednom Česku veľmi dobre vedia, kto sa skrýva pod týmto menom. Patrícia sa živí ako herečka, ktorá sa v roku 1996 preslávila rolou Aničky Studničkovej v seriáli Ranč U Zelené sedmy. Zatiaľ jej životnou rolou je však s najväčšou pravdepodobnosťou Tereza Jordánová, ktorú blondínka stvárňovala v seriáli Ulice od roku 2005 do 2019.

Hoci by to do usmievavej porotkyne nikto nepovedal, v decembri oslávila 31. narodeniny a pár mesiacov predtým vstúpila pred oltár s Tiborom Pagáčom. Nezadaní chlapci, ktorí si tak na Paťku robili zálusk, majú smolu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/patricia.pagacova, YouTube, Facebook/SuperStar