O influencerke Silvii Kucherenko je veľmi dobre známe, že nepatrí medzi šedé myšky, ktoré by sa držali niekde v ústraní. Sebavedomá plavovláska sa neraz dokonca púšťa do netradičných činností a nezľakne sa ani náročných šoubiznisových aktivít, ako je napríklad natáčanie hudobného videoklipu.

Sisa momentálne prežíva veľmi vydarené obdobie, kedy sa po nepríjemnom rozvodovom období dostáva do životnej formy. 36-ročná módna ikona nedávno výrazne zmenila imidž, čo v jej prípade rozhodne padlo na úrodnú pôdu, keďže momentálne vzhľadom pripomína skôr energickú dvadsiatničku.

Silvia Kucherenko

O vlastnom temperamente a šikovnosti očividne nepochybuje ani samotná Kucherenko, ktorá sa rozhodla vyskúšať si, aké je to byť speváckou hviezdou. Všetko sa to zomlelo počas tvorby nového videoklipu bývalej superstaristky Dominiky Starej, ktorá po rokoch ohlásila nečakaný návrat na slovenskú hudobnú scénu.

kucherenko

Zo spontánnej “spolupráce” dvoch sympatických blondínok sa tak zrodilo niečo naozaj nevšedné – Silvia Kucherenko sa ako mávnutím čarovného prútika zmenila na tancujúcu a dokonca spievajúcu divu, ktorá neodolala šarmu atraktívneho mladíka. To však bolo len súčasťou hry na vášnivý a poriadne provokatívny videoklip, z ktorého vám ostane horúco.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/official_silviakucherenko