Keď už tento rok neprišiel Martin na bielom koni, speváčka Kristína o ňom naspievala aspoň skladbu. Singel ,,Na bieleho koňa” sa vám doslova dostane pod kožu.

Hrá vo filmoch, nafotila úspešný kalendár a jej skladby valcujú internet aj hitparády. 28 ročnej speváčke ide v poslednom období karta (evidentne červené eso) a jej najnovší singel ,,Na bieleho koňa”, ktorý je ústrednou skladbou filmu ,,Johankino tajomstvo”, si získal srdcia mnohých poslucháčov. O text sa už klasicky postaral Kamil Peteraj a o hudbu Martin Kavulič, ktorý je spolu s Mariánom Kavuličom aj producentom skladby.

Ak ste počas vianočných sviatkov vysedávali pred televízorom, určite vám neuniklo, že sa speváčka objavila v novej slovenskej rozprávke ,,Johankino tajomstvo”. Kristína v nej stvárnila princeznú Kristínu, ktorá sa zamilovala do chlapca nižšieho pôvodu. A zlatá bola. :) Čo hovoríte na skladbu vy?

Foto, video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)