Letné prázdniny sa pomaly ale isto blížia ku koncu, a to je zároveň čas, kedy začína boj televíznych staníc o sledovanosť. Kým Markíza stavila na silný trhák Oteckovia a súťaže typu Farma či “Tvoja tvár”, Jojka prináša úplne novú sériu známej šou Česko Slovensko má Talent – tentokrát s netradičným doplnkom.

Populárna promenáda (ne)talentovaných ľudí štartuje už tretieho septembra a sľubuje dychberúce výkony účinkujúcich, vrátane účasti obľúbených porotcov a moderátorov. V poradí už ôsma séria ale prinesie novinku, aká tu ešte nebola.

Talent TV JOJ

Keďže sme v “Talente” zvyknutí na drsné hodnotenia či famózne ocenenia typu Zlatý bzučiak, do rodinky sošiek pribudne ďalší skvost. Kompetentní divákov prekvapili dielom s názvom Golden Patrovič – zlatú podobizeň samozvaného operného speváka si odnesie len hŕstka vyvolených. ,,Každý porotca ho môže udeliť len jedenkrát. Dostanú ich tí, ktorí robia niečo, čo nemusia úplne vedieť, ale sú v tom fantastickí a presvedčiví,” Jojka oznámila.

Jozef Patrovič

Soška dobre známeho šoumena Jozefa Pátroviča v zlatistom prevedení sa ale u Slovákov s veľkým pochopením nestretla. ,,Každá séria viac primitívna. Klobúk dole pred ľuďmi, čo to vymýšľajú,” neveriacky krútil hlavou jeden z divákov. ,,Z trapka urobia toto, nemá to úroveň, a pán trápny si bude myslieť, že je skvelý,” znie ďalšia reakcia. A čo na novinku v ČSMT hovoríte vy? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Talent instagram

Zdroj: Instagram/Tvjoj | Foto: Instagram/Tvjoj, ceskoslovenskomatalent