Krásna Monika Bagárová na Prvý sviatok vianočný šokovala fanúšikov, keď na sociálnych sieťach oznámila rozchod s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Začalo sa šepkať, že za ich odlúčením je nevera atraktívneho muža, dokonca druhá rodina

Česká umelkyňa zatiaľ o podrobnostiach rozpadu vzťahu s Machom mlčí a na čas sa stiahla aj z Instagramu. Populárny bojovník zato s médiami komunikuje. Po tom, čo uviedol, že za koniec ich lásky môžu obe strany, sa vyjadril aj k chýram o novej priateľke.

„V Uzbekistane žiadnu milenku ani partnerku nemám, ani bábätko. Na nič také teraz nemám ani len pomyslenie a nie som ani ten typ, ktorý by sa takto zachoval,“ uvádza na pravú mieru športovec pre portál Extra.cz.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Muradov sa taktiež zdôveril, že podľa fanúšikov Moniky môže za rozchod jeho neustále cestovanie do zahraničia. ,,Niekto mi však píše výčitky a niekto sa dokonca vyhráža,“ povedal, i keď z cudzích názorov si ťažkú hlavu nerobí. ,,Je mi to skutočne jedno, čo si kto myslí. Žijem si svoj život. Ak ich baví na diaľku skúšať žiť ten môj, tak prosím,“ dodal.

Zdroj: extra.cz | Foto: TV Markíza, Instagram/