Diváci seriálu Oteckovia sa minulý týždeň definitívne rozlúčili s postavou učiteľky Alice, ktorú stvárňovala Anička Jakab Rakovská. A hoci sa spočiatku zdalo, že jej funkciu preberie riaditeľka školy Tamara, všetko bude napokon úplne inak. 

Anička Jakab Rakovská sa začiatkom septembra stala mamičkou dcérky Agnes. Práve to je dôvod, prečo ju už nevídame v obľúbenom seriáli Oteckovia, kde jej prischla úloha učiteľky Alice. Diváci tak s napätím očakávali, koho tvorcovia na jej miesto dosadia.

Mnohí si mysleli, že sa do seriálu vráti postava Lindy, a teda herečka Mária Bartalos. Keď sa však do role učiteľky pasovala riaditeľka Tamara, ktorú stvárňuje Zuzana Mauréry, bolo jasné, že Mary trefou do čierneho nebola. Najnovšie však televízia Markíza na svojom webe vyzradila, že k druháčikom nový učiteľ predsa len pribudne, no bude ním mladý fešák Edo, ktorý určite opantá nejedno dievčenské srdiečko.

„Edo je mladý, energický, má inovatívne nápady a tak trochu strach z detí. Tá postava mi hneď prirástla k srdcu, ako aj celý štáb a kolegovia. Je to zábavná, zodpovedná aj poučná jazda a som rád, že môžem byť jej súčasťou,” prezradil nový člen tímu Oteckov – 27-ročný Dávid Hartl, ktorý sa minulý rok tešil z víťazstva v šou Tvoja tvár znie povedome.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: TV Markíza, Instagram/oteckovia.markiza, YouTube